Chcete se dozvědět více?

Agroúvěr Prémium

Kdo je SG Equipment Finance?

Patříme mezi přední finanční společnosti v České republice a na Slovensku. Na českém trhu působíme od roku 1996. V současnosti se staráme o téměř 5 000 klientů. Poskytujeme finanční leasing, operativní leasing a úvěry, a to i s využitím dotační podpory a operačních programů Evropské investiční banky a českých státních institucí. Kromě standardních produktů klientům zajišťujeme doplňkové služby, zejména komplexní pojištění.

Financování zemědělské techniky se věnujeme od samého začátku. Od roku 1996 jsme profinancovali více než 6 300 kusů zemědělské techniky v celkovém objemu 13,7 miliard korun. Výhody dotačního programu Zemědělec od PGRLF zprostředkováváme klientům nepřetržitě již 12 let.

V České republice nás najdete v sedmi městech – v Praze, Brně, Ostravě, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Plzni a Ústí nad Labem. Na Slovensku máme pobočku v Bratislavě a Košicích.  

Našimi vlastníky jsou Société Générale Equipment Finance SA a Komerční banka. S Komerční bankou sdílíme informace o společných klientech. Nabídky tak připravíme rychleji a obchody schvalujeme s menší administrativou. Nezáleží na tom, zda s žádostí o financování oslovíte bankovního poradce KB nebo obchodního specialistu SGEF. Vždy vám poskytneme kvalifikované poradenství a nejvhodnější produkt, ať už řešíte krátkodobé, dlouhodobé či alternativní způsoby financování.

 

Chcete o nás vědět víc? 

Podívejte se na naše firemní stránky www.sgef.cz

Další informace

více
o nás

více
o úvěru

allrisk
pojištění

dotace
aktuálně

žádost
o dotaci

Chcete sestavit nezávaznou kalkulaci?

Právní a identifikační údaje