Chcete se dozvědět více?

Agroúvěr Prémium

Kdo je SG Equipment Finance?

Patříme mezi přední finanční společnosti v České republice a na Slovensku. Jsme součástí Skupiny Komerční banky a na českém trhu působíme od roku 1996. Financování zemědělské techniky se věnujeme od samého začátku. Výhody dotačního programu Zemědělec od PGRLF zprostředkováváme klientům nepřetržitě již 12 let.

V současnosti se staráme o téměř 5 000 klientů napříč všemi segmenty. Poskytujeme finanční leasing, operativní leasing a úvěry, a to i s využitím dotační podpory a operačních programů Evropské investiční banky a českých státních institucí. Kromě standardních produktů klientům zajišťujeme doplňkové služby, zejména komplexní pojištění.

V České republice nás najdete v sedmi městech – v Praze, Brně, Ostravě, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Plzni a Ústí nad Labem. Na Slovensku máme pobočku v Bratislavě a Košicích.  

Našimi vlastníky jsou Société Générale Equipment Finance SA a Komerční banka. S Komerční bankou sdílíme informace o společných klientech. Nabídky tak připravíme rychleji a obchody schvalujeme s menší administrativou. Nezáleží na tom, zda s žádostí o financování oslovíte bankovního poradce KB nebo obchodního specialistu SGEF. Vždy vám poskytneme kvalifikované poradenství a nejvhodnější produkt, ať už řešíte krátkodobé, dlouhodobé či alternativní způsoby financování.

 

Chcete o nás vědět víc? 

Podívejte se na naše firemní stránky www.sgef.cz

Chcete sestavit nezávaznou kalkulaci?

Volejte PO – PÁ od 8:30 do 16:30 nebo nám zanechte vzkaz/sms a my se vám ozveme.

Právní a identifikační údaje