Chcete se dozvědět více?

Agroúvěr Prémium

Potřebujete poradit s žádostí o dotaci?

 

Ani to pro nás není problém.  Zpracujeme váš dotační projekt na klíč. Ve spolupráci s Komerční bankou poskytujeme klientům komplexní servis při zpracování dotačních projektů, a to za bezkonkurenčních cenových podmínek.  Co od nás můžete požadovat?

  • Výběr dotačního programu – řekneme vám, zda na svůj investiční záměr můžete využít dotační program a vybereme vám ten nejvhodnější.
  • Příprava a podání žádosti – pomůžeme vám s přípravou žádosti, která zahrnuje ekonomické ukazatele a podnikatelský záměr. Pohlídáme načasování projektu, aby byla žádost podána co nejdříve od zahájení příjmu žádostí do projektů, aby se nestalo, že na vás “nezbyde”. Každý fond bývá limitován maximálním počtem žádostí nebo celkovou finanční částkou.
  • Žádost o platbu – jelikož dotace bývají vypláceny zpětně na základě skutečně vynaložených výdajů, podáme za vás žádost o platbu.
  • Kontrola na místě – je možné, že vás během realizace projektu nebo po jeho skončení čeká kontrola. Na setkání s poskytovatelem dotace vás náležitě připravíme a v případě vašeho zájmu se ho i účastníme.

Máte nějaké dotazy? 

Zavolejte nám na číslo 123 456 789 nebo vyplňte nezávaznou poptávku a my se vám ozveme:

KONTAKT

Další informace

více
o nás

více
o úvěru

allrisk
pojištění

dotace
aktuálně

žádost
o dotaci

Chcete sestavit nezávaznou kalkulaci?

Volejte PO – PÁ od 8:30 do 16:30 nebo nám zanechte vzkaz/sms a my se vám ozveme.

Právní a identifikační údaje